Opstellingen deze Week

Net als een paar weken geleden mag Dubbel Zes D1 weer aantreden in de Zuid-Holland Cup. Zij spelen maandag 7 december om 19:00 uur tegen hoofdklasser ONDO D1 in de Westlandhal, kom aanmoedigen! Aankomend weekend is het weer tijd voor de reguliere competitie en mogen alle teams aan de bak.
Namens de TC wordt een dringende oproep aan alle senioren gedaan om de laatste twee speelweekenden (12/13 en 19/20 december) niet af te schrijven ivm de vele blessures die er op dit moment zijn. De opstellingen voor de laatste twee speelweekenden van dit jaar zijn wat gewijzigd. Alle betrokken spelers zijn vooraf op de hoogte gesteld.
Saul, Bas, Luc, Lean, Cynthia, Marcel H. en Jordy alvast bedankt voor het fluiten!

Kan je onverhoopt een keer niet, stuur dan uiterlijk donderdagavond 18:00 een mail naar afschrijven@dubbelzes.net. Mocht je daarna nog af moeten schrijven, door bijvoorbeeld ziekte, neem dan contact op met Mart 06-24781943 (Senioren en junioren) of Sanne 06-30219710 (Aspiranten en pupillen).


Maandag 07 december 2015

Wedstrijd: ONDO D1 - Dubbel Zes D1 
Wedstr.nr/poule 22091/ 2e ronde D
Aanvang: 19:00
Dames: Sarah, Eline, Lente, Annabel, Elena
Heren: Jaimy, Jonathan, Thijmen, Storm, Jimi
Leiding: Willem, Mart en Maarten
Verzamelen: 17:50 uur bij de kantine
Locatie: Westlandhal, Spinel 4, 's-Gravenzande
SR/Vervoer: Fam. Kersten, Preston, De Boer



Zaterdag 12 december 2015

Wedstrijd: DKC A2 - Futura/Dubbel Zes A3
Wedstr.nr/poule: 5463/A4B
Aanvang: 11:00 uur
Dames: Sandra, Laura, Lisanne, Elke
Heren: Wolf, Jeroen
Leiding: Joyce en Willem
Verzamelen: 09:45 uur bij de kantine
Locatie: Wippolder, Rijksstraatweg 9, Delft
SR/Vervoer: wna

 

Wedstrijd: DES (D) B2 - Dubbel Zes B1
Wedstr.nr/poule: 6677/B4D
Aanvang: 14:00 uur
Dames: Fatima, Wieneke, Laura
Heren: Pascal, Carlos, Niek, Jonathan R., Joshi, Casper
Leiding: Jordy en Dyon
Verzamelen: 12:45 uur bij de kantine
Locatie: De Hoornbloem, Koningin Julianaplein 1, Den Hoorn
SR/Vervoer Fatima, Casper, Jonathan, Joshi

 

Wedstrijd: Dubbel Zes D1 - DES (D) D1
Wedstr.nr/poule 8297/D1D
Aanvang: 13:00 uur
Dames: Sarah, Eline, Lente, Annabel, Elena
Heren: Jaimy, Jonathan, Thijmen, Storm, Jimi
Leiding: Willem en Maarten
Verzamelen: 12:15 uur in de sporthal
Locatie: Gaslaan 200, Den Haag
SR/Vervoer Saul

 

Wedstrijd: Dubbel Zes D2 - Valto D4
Wedstr.nr/poule 8497/D2F
Aanvang: 12:00 uur
Dames: Celeste, Jasmijn, Abigail, Roby
Heren: Manne, Yesse, Thyron, Sebastian, Sam, Martijn, Jonne
Leiding: Milou en Eric
Verzamelen: 11:15 uur in de sporthal
Locatie: Gaslaan 200, Den Haag
SR/Vervoer: Saul

 

Wedstrijd: Dubbel Zes E1 - De Meervogels E2
Wedstr.nr/poule 10479/E1D
Aanvang:

11:00 uur

Dames: Amélie, Lucie
Heren: Esben, Levi, Indra
Leiding: Viktor
Verzamelen: 10:30 uur in de sporthal
Locatie: Gaslaan 200, Den Haag
SR/Vervoer: Bas

 

Wedstrijd: Dubbel Zes E2 - Avanti (P) E10
Wedstr.nr/poule 10478/E3P
Aanvang: 11:00 uur
Dames: Eva, Elise, Sophie
Heren: Maco, Rutger, Ruben
Leiding: Wendy en Sanne
Verzamelen: 10:30 uur in de sporthal
Locatie: Gaslaan 200, Den Haag
SR/Vervoer: Luc

  

Wedstrijd: Dubbel Zes F1 - Excelsior (D) F1
Wedstr.nr/poule 9003/F1C
Aanvang: 10:00 uur
Dames: Esmée, Daila, Leonore, Sarah
Heren: Edouard, Sebastian
Leiding: Kyra en Jamey
Verzamelen: 09:30 uur in de sporthal
Locatie: Gaslaan 200, Den Haag
SR/Vervoer: Lean

 

Wedstrijd: Dubbel Zes F2 - ONDO (G) F2
Wedstr.nr/poule: 9391/F2E
Aanvang: 10:00 uur
Dames: Merle, Julia, Emma
Heren: Hakar, Gabriël, Thomas, Milan
Leiding: Ed en Arthur
Verzamelen: 09:30 in de sporthal
Locatie: Gaslaan 200, Den Haag
SR/Vervoer: Cynthia

 

Zondag 06 december 2015

Wedstrijd: Dubbel Zes 1 is vrij dit weekend
Wedstr.nr/poule: /3F
Aanvang:
Dames: bekend
Heren: bekend
Reserves: w.n.a.
Leiding: Richard Maff
Verzamelen:
Locatie:
Scheidsrechter
Vervoer

  

Wedstrijd: Dubbel Zes 2 is vrij dit weekend
Wedstr.nr/poule: /R4U
Aanvang:
Dames: bekend
Heren: bekend
Reserves: w.n.a.
Leiding: Peter Kooij
Verzamelen:
Locatie:
Scheidsrechter
Vervoer

  

Wedstrijd: Dubbel Zes 3 is vrij dit weekend
Wedstr.nr/poule: /R4V
Aanvang:
Dames: Jamey, Yessica, Robin
Heren: Boris, Edwin, Michael. Maarten, Mart
Reserves:
Verzamelen:
Locatie:
Scheidsrechter
Vervoer

  

Wedstrijd: Dubbel Zes 4 is vrij dit weekend
Wedstr.nr/poule: /R6B
Aanvang:
Dames: Kyra, Ilonka, Deborah
Heren: Marcel, Niels, Marcel, Quentin, Barend
Reserves:
Verzamelen:
Locatie:
Scheidsrechter

 

Wedstrijd: Dubbel Zes 5 is vrij dit weekend
Wedstr.nr/poule: /R7A
Aanvang:  
Dames: Sytske, Anne-Mieke, Fionnuala, Petra, Esmeralde
Heren: Mario, Rob, Zweitze, Paul, Marien
Reserves:
Verzamelen:  
Locatie:
Scheidsrechter