Opstellingen Deze Week

Hoi Allemaal,

Zaterdagavond is de playback show jullie komen toch ook???

Hierbij de opstellingen van deze week! 

Veel speelplezier! 

Sebastian en Wendy jullie staan opgesteld als scheidsrechter... alvast bedankt en succes!!


Afschrijven dient zo vroeg én zo min mogelijk te gebeuren, maar uiterlijk donderdagavond 18:00 uur.
Dubbel Zes/Futura 1 en 2: bij Elleke Heine (06-10714018) tot donderdag 21:00 uur via Whatsapp
Dubbel Zes/Futura 4: in de groepsapp
Dubbel Zes/Futura 5: Kyra 06-30415626
Jeugd: Chantal 06-52233697 

 

Zaterdag 14 maart

Wedstrijd: Dubbel Zes/Futura 1 - Tjoba 1
Aanvang:

 16:30 uur

Dames: Els, Leonie, Lisa, Wendy, Rimmie
Heren: Daan, Elmo, Jelle, Kevin, Sven
Leiding: Erwin
Locatie: Beresteinlaan 625h, Den Haag
Scheidsrechter:  H. Hoffman

 

Wedstrijd: Dubbel Zes/Futura 2 - Tjoba 2
Aanvang: 15:10 uur
Dames: Cheyenne, Lean, Ly, Nima, Sanne, Marit
Heren: Dyon, Luc, Niek, Willem, Michael
Locatie: Beresteinlaan 625h, Den Haag
Scheidsrechter:  D. Dallinga

 

 

Wedstrijd:

Pernix B1 -  Dubbel Zes/Futura B1

Aanvang: 15:55 uur 
Dames: Annabel, Celeste, Maite, Joy
Heren: Thijmen, Yesse, Quinten, Hugo, Jonathan 
Reserves:  Willem 
Leiding: wna
Verzamelen:  15:00 verzamelen kantine Dubbel zes
Locatie: Paramaribosstraat 66, Leiden 
Vervoer:  Thijmen, Hugo, Annabel t
Scheidsrechter:  R. Veldhuijzen 

  

  

Wedstrijd: Madjoe B2 - Dubbel Zes/Futura B2
Aanvang: 13:00 uur
Dames: Jasmijn, Abigail M, Jazz, Alice, Abigail P, Emma, Lucie, Amélie
Heren: Sebastian W, Sam, Jesper, Matthew, Iwan
Reserves: wna
Leiding: Eric en Ly
Verzamelen: 12:00 uur kantine Dubbel zes
Locatie: Noordwijkerweg 51, Rijnsburg
vervoer: Emma, Matthew, Sebastian, Sam
Scheidsrechter: W. Blankert 


 

Wedstrijd:

ALO C1 - Dubbel Zes C1

Aanvang: 17:00 uur 
Dames: Eva, Sara, Daila, Leonore
Heren: Billy, Sebastian H, Rutger, Ruben, Edouard
Leiding: Viktor en Amande
Verzamelen:  16:30 kantine gaslaan 
Locatie:  Gaslaan 200, Den Haag 
Vervoer: nvt 
Scheidsrechter:  R. Wensink 

  

 

Wedstrijd: Dubbel Zes D1 - Dijkvogels D3 
Aanvang: 11:00 uur 
Dames: Julia, Zoë, Isabelle, Elisa
Heren: Quinten, Jesper, Thomas, Collin, 
Leiding: Maarten, Sandra, Vincent
Verzamelen:  10:30 uur kantine gaslaan 
Locatie: Gaslaan 200, Den Haag 
Vervoer: nvt
Scheidsrechter:

 Wendy 

  

    

Wedstrijd: HKV/Ons Eibernest D2 - Dubbel Zes D2
Aanvang:

15:30

Dames: Linde V, Robynn, 
Heren: Kilian,Teije, Aiden, Ruben,Binck, Maik
Leiding: Joshi en Thijmen
Verzamelen:  15:00 uur kantine HKV
Locatie: Steenwijklaan 16, Den Haag 
Vervoer:  nvt
Scheidsrechter:  HKV

  

Wedstrijd:  Dubbel Zes E1 - ONDO (G) E6
Aanvang: 10:05 uur 
Dames: Tamara, Jazlyn, Elyse
Heren: Xavier, Dorian, Mirza
Leiding: Michael
Verzamelen:  09:35 uur kantine Gaslaan 
Locatie:  Gaslaan 200, Den Haag 
Vervoer:  nvt
Scheidsrechter:  Sebastian 

   

Wedstrijd: LYNX E1 - Dubbel Zes E2
Aanvang: 10:15 uur
Dames: Linde W, Roos, Liz, Rosemin, Alana
Leiding: Jamey, Romy
Verzamelen:  09:15 uur verzamelen kantine Dubbel Zes 
Locatie: Vaz Diasdreef 20
Vervoer:  rood linde alana
Scheidsrechter:  LYNX 

   

Wedstrijd:  Avanti/Post Makelaardij F3 - Dubbel Zes F1
Aanvang: 11:45 uur
Dames: Isa, Dani, Rosa, Anna, Lotte, Tessa
Heren: Beau. Brian ,  Luc
Leiding: Eline, Annabel, Yesse
Verzamelen:

 10:45 uur kantine Dubbel Zes 

Locatie:  Sportlaan 1 a, Pijnacker 
Vervoer: Isa dani Luc 
Scheidsrechter:  avanti

  

 

Zondag 15 maart

Wedstrijd:  KZ Danaïden 11 - Dubbel Zes/Futura 4 
Aanvang: 13:30 uur
Dames: Jamey, Romy, Sandra, Wieneke, Robin, Fatima en Laura 
Heren: Joshi, Pascal, Jonathan, Mart en Vincent
Leiding: Robert 
Verzamelen: 13:0 uur kantine is danaïden 
Locatie: Smaragdlaan 99
Scheidsrechter: kz danaīden 

  

Wedstrijd:  Refleks 6 - Dubbel Zes/Futura 5 
Aanvang: 14:25 uur 
Dames: Chantal, Kyra, Anne-Mieke, Ilonka
Heren: Zweitze, Willem, André, Marcel, Robert, Eric
Verzamelen: 13:55 uur kantine Refleks 
Locatie: Waldhoornplein 1, Rijswijk 
Scheidsrechter:  Refleks