Opstellingen Deze Week

Wat een heerlijk weekend was het! Zomers weer en een Stokroosveld vol met kampioenen. Aanstaand Pinksterweekend zijn er geen wedstrijden, het weekend daarna is het laatste competitieweekend van het seizoen (met uitzondering voor Dubbel Zes 2). Zaterdag 15 juni is de spannendste wedstrijd van het seizoen: Sperwers 1 -  Dubbel Zes 1. Slaagt de selectie erin om nog één keer kampioen te worden?!

Laura, Casper en Lean jullie staan opgesteld om te fluiten, alvast bedankt! 


Afschrijven dient zo vroeg én zo min mogelijk te gebeuren, maar uiterlijk donderdagavond 18:00 uur.
Dubbel Zes 1: Ly 06-53795215
Dubbel Zes 2: Mart 06-24871943
Dubbel Zes 3: Kyra 06-30415626
Jeugd: Sanne 06-30219710. 

 

Donderdag 20  juni

Wedstrijd: DES A2 - Dubbel Zes A1 
Aanvang: 19.00 uur
Dames: Abigail, Sandra, Fatima, Maite, Eline
Heren: Joshi, Pascal, Yesse
Reserves: wna
Leiding: Ly
Verzamelen: 18.00 bij de kantine
Locatie: Bieslandsepad 10 Delft
Scheidsrechter:

DES



Zaterdag 15 juni

KAMPIOENSWEDSTRIJD
Wedstrijd: Sperwers 1 - Dubbel Zes 1 
Aanvang: 15.30 uur
Dames: Sanne, Wendy, Ly, Amande, Lean
Heren: Steven, Luc, Dyon, Jordy, Niek
Reserves: wna
Leiding: Richard
Verzamelen: 13.30 uur bij de kantine
Locatie: Carnissedreef 8 Rotterdam
Vervoer: De buschauffeur 
Scheidsrechter: wna

 

Deze wedstrijd wordt verplaatst naar 20-06 19:00
Wedstrijd: DES A2 - Dubbel Zes A1 
Aanvang: 15.05 uur
Dames: Sandra, Wieneke, Fatima, Abigail 
Heren: Joshi, Pascal, Casper, 
Reserves: wna
Leiding: Ly
Verzamelen: 14.00 uur bij de kantine
Locatie: Bieslandsepad 10 Delft
Vervoer:

Sandra, Fatima, Pascal

Scheidsrechter:

DES

 

Wedstrijd: HKV/Ons Eibernest B2 - Dubbel Zes B1 
Aanvang: 13.30 uur
Dames: Annabel, Eline, Roby, wna
Heren: Yesse, Thijmen, Jaimy, wna
Reserves:

Celeste, Maite, Levi

Leiding: Willem en George
Verzamelen: 12.45 uur bij HKV
Locatie: Steenwijklaan 16 Den Haag
Scheidsrechter: HKV/wna

   

Wedstrijd: Avanti C2 - Dubbel Zes C1 
Aanvang: 9.30 uur
Dames: Maite, Celeste, Jasmijn, Lucie, Amélie
Heren: Levi, Martijn, Manne, Storm
Leiding: Maarten
Verzamelen: 8.30 uur bij de kantine
Locatie: Sportlaan 1 Pijnacker
Vervoer: Celeste, Amélie, Levi, Martijn
Scheidsrechter: Avanti

  

Wedstrijd: Futura D1 - Dubbel Zes D1
Aanvang: 10.30 uur
Dames: Eva, Leonore, Sara
Heren: Rutger, Sebastian, Ruben, Djavan, Billy
Leiding: Zweitze, Joshi, Thijmen
Verzamelen: 10.00 uur bij de kantine/Futura
Locatie: Stokroosveld Den Haag
Scheidsrechter: Futura

    

Wedstrijd:

KCC D3 - Dubbel Zes D2

Aanvang: 12.00 uur
Dames: Isabella, Julia, Elisa
Heren: Thomas, Binck, Collin, Killian, Dorian, Xavier
Leiding: Sandra, Niek en Jaimy
Verzamelen: 10.40 uur bij de kantine
Locatie: Capelseweg 37 Capelle aan den Ijssel
Vervoer: Zoë, Julia, Thomas, Collin
Scheidsrechter: KCC

  

Wedstrijd: Dubbel Zes E1 - Sporting Trigon E2 
Aanvang: 11.00 uur
Dames: Anouk, Robynn, Linde V.
Heren: Ruben, Aidan
Leiding: Jamey en Romy
Verzamelen: 10.30 uur bij de kantine
Locatie: Stokroosveld Den Haag
Scheidsrechter: Lean

   

Let op! Tijd is vervroegd
Wedstrijd: Dubbel Zes E2 - Fluks E1
Aanvang: 10.00 uur
Dames: Jazlyn, Elyse, Tamara
Heren: Dorian, Xavier
Leiding: Fatima, Laura en Wieneke
Verzamelen: 9.30 uur bij de kantine
Locatie: Stokroosveld Den Haag
Scheidsrechter: Casper

   

Wedstrijd: Die Haghe E3 - Dubbel Zes E3 
Aanvang: 11.00 uur
Dames: Linde W., Roos
Heren: Quinten, Jesper, Maik
Leiding: Ed
Verzamelen: 10.30 uur bij Die Haghe
Locatie: Baambruggestraat 10 Den Haag
Scheidsrechter: Die Haghe



Wedstrijd: Dubbel Zes F1 - ONDO F5
Aanvang: 10.00 uur
Dames: Lotte, Tessa, Dani, Rosemin, Liz
Heren: Brian, Luc
Leiding: Eline en Elena
Verzamelen: 9.30 uur bij de kantine
Locatie: Stokroosveld Den Haag
Scheidsrechter: Laura

  

 

Zondag 16 juni

Wedstrijd: Sperwers 2 - Dubbel Zes 2 
Aanvang: 11.00 uur
Dames: Renate, Jamey, Demi, Romy, Robin, Sandra, Lisanne
Heren: Mart, Edwin, Johan, Vincent
Reserves: wna
Leiding: Robert Lintjes
Verzamelen: 9.30 uur bij de kantine
Locatie: Carnissedreef 8 Rotterdam
Scheidsrechter: Sperwers

  

Wedstrijd: Movado 5 - Dubbel Zes 3 
Aanvang: 10.30 uur
Dames: Chantal, Kyra, Anne-Mieke, Ilonka
Heren: Zweitze, Quentin, André
Reserves: wna
Verzamelen: 9.15 uur bij de kantine
Locatie: Patersweg 205 Dordrecht
Scheidsrechter: Movado