Scheidsrechters

Bondsscheidsrechters

Omdat Dubbel Zes voor de wedstrijdsportploegen bondsscheidsrechters ontvangt, is Dubbel Zes als vereniging ook verplicht om zelf bondsscheidsrechters te leveren. Dit seizoen zijn Maarten en Dyon actief als bondsscheidsrechter. Wanneer er te weinig bondswedstrijden gefloten worden door scheidsrechters van Dubbel Zes, dan volgt er een boete voor de vereniging. Worden er meer bondswedstrijden gefloten, dan kan de vereniging een behoorlijke financiële bonus opstrijken.

Zou jij ook bondswedstrijden namens Dubbel Zes willen fluiten, neem dan contact op met Maarten Kuif (maarten.kuif@dubbelzes.net).

Dag  Datum Tijd Klasse Wedstrijd Scheidsrechter
Zaterdag 30-11-2019 20:05 1D Die Haghe 1 - Dindoa 1 Maarten
Zaterdag 07-12-2019 15:50 ROKD KVS/Maritiem 3 - Oost Arnhem 2 Maarten
Zaterdag 14-12-2019 16:15 BHKB TOP/SolarCompleet B1 - Avanti/Post Makelaardij B1 Maarten

 

Verenigingsscheidsrechters

De thuiswedstrijden van de breedtesport senioren en de jeugd moeten gefloten worden door onze eigen scheidsrechters.
Kijk hier of jij ook moet fluiten. Kan je niet? Kijk of je met iemand kan ruilen.

Dag Datum Tijd Wedstrijd Sporthal Scheidsrechter
  
Zaterdag 07-12-2019 10.10 Dubbel Zes F1 - Fortuna F3 Gaslaan Jasmijn
Zaterdag 07-12-2019 10.10 Dubbel Zes E1 - Excelsior E2 Gaslaan Abigail
Zaterdag 07-12-2019 10.10 Dubbel Zes E2 - VEO E4 Gaslaan Sanne
Zaterdag 07-12-2019 11.15 Dubbel Zes D2 - VEO D2 Gaslaan Lean
Zaterdag 07-12-2019 12.15 Dubbel Zes C1 - ALO C1 Gaslaan Michael
Zaterdag 07-12-2019 13.15 Dubbel Zes/Futura B1 - Vriendenschaar B1 Gaslaan Dyon
Zondag 08-12-2019 13.10 Dubbel Zes/Futura 4 - Sporting Trigon 5 Houtrust Willem
Zondag 08-12-2019 14.20 Dubbel Zes/Futura 6 - DeetosSnel 11 Houtrust Futura
 
Zaterdag 11-01-2020 10.10 Dubbel Zes F1 - Avanti F3 Gaslaan Lucie
Zaterdag 11-01-2020 10.10 Dubbel Zes E2 - LYNX E1 Gaslaan Sebastian
Zaterdag 11-01-2020 11.15 Dubbel Zes D2 - HKV/Ons Eibernest D2 Gaslaan Pascal
Zaterdag 11-01-2020 12.15 Dubbel Zes C1 - Korbis C3 Gaslaan Maarten
Zaterdag 11-01-2020 13.15 Dubbel Zes/Futura B2 - Madjoe B2 Gaslaan Joshi
Zaterdag 11-01-2020 14.15 Dubbel Zes/Futura B1 - Pernix B1 Gaslaan Maarten
Zondag 12-01-2020 13.10 Dubbel Zes/Futura 5 - Refleks 6 Houtrust DZ/F4
Zondag 12-01-2020 14.20 Dubbel Zes/Futura 6 - KZ Danaïden 8 Houtrust Futura
Zondag 12-01-2020 15.30 Dubbel Zes/Futura 4 - KZ Danaiden 11 Houtrust DZ/F5
 
Zaterdag 18-01-2020 10.00 Dubbel Zes D1 - KVS D4 Gaslaan Luc
 
Zaterdag 25-01-2020 10.10 Dubbel Zes F1 - Refleks F1 Gaslaan Sam
Zaterdag 25-01-2020 10.10 Dubbel Zes E1 - Die Haghe E2 Gaslaan Wendy
Zaterdag 25-01-2020 10.10 Dubbel Zes E2 - KVS E4 Gaslaan Maite
Zaterdag 25-01-2020 11.15 Dubbel Zes D2 - Refleks D3 Gaslaan Niek
Zaterdag 25-01-2020 12.15 Dubbel Zes/Futura B2 - TOP B4 Gaslaan Daan
Zaterdag 25-01-2020 13.10 Dubbel Zes/Futura B1 - Madjoe B1 Gaslaan Daan
Zondag 26-01-2020 13.10 Dubbel Zes/Futura 4 - HKV/Ons Eibernest 6 Houtrust Dyon
Zondag 26-01-2020 14.20 Dubbel Zes/Futura 5 - Achilles 8 Houtrust DZ/F4
Zondag 26-01-2020 15.30 Dubbel Zes/Futura 6 - Ten Donck 1 Houtrust Futura
 
Zaterdag 01-02-2020 10.10 Dubbel Zes F1 - HKV/Ons Eibernest F2 Gaslaan Amélie
Zaterdag 01-02-2020 10.10 Futura E1 - GKV E1 Gaslaan Fatima
Zaterdag 01-02-2020 11.15 Dubbel Zes D2 - Dijkvogels D2 Gaslaan Maarten
Zondag 02-02-2020 13.10 Dubbel Zes/Futura 5 - Sperwers 2 Houtrust DZ/F4
Zondag 02-02-2020 14.20 Dubbel Zes/Futura 6 - Phoenix 4 Houtrust Futura
 
Zaterdag 08-02-2020 10.10 Dubbel Zes D1 - ALO D2 Gaslaan Sanne
Zaterdag 08-02-2020 11.10 Dubbel Zes C1 - Nieuwerkerk C4 Gaslaan Maarten
Zaterdag 08-02-2020 12.10 Dubbel Zes/Futura B2 - Fiks B2 Gaslaan Mart
Zaterdag 08-02-2020 13.10 Dubbel Zes/Futura B1 - Sporting Trigon B1 Gaslaan Dyon
 
Zaterdag 15-02-2020 10.00 Dubbel Zes D1 - ONDO D6 Gaslaan Lean
 
Zaterdag 07-03-2020 10.10 Dubbel Zes F1 - Valto F2 Gaslaan Jonathan R.
Zaterdag 07-03-2020 10.10 Dubbel Zes E1 - ODO E3 Gaslaan Jonathan H.
Zaterdag 07-03-2020 10.10 Dubbel Zes E2 - Fiks E2 Gaslaan Celeste
Zaterdag 07-03-2020 11.15 Dubbel Zes D2 - Valto D4 Gaslaan Daan
Zaterdag 07-03-2020 12.15 Dubbel Zes C1 - LYNX C1 Gaslaan Maarten
Zaterdag 07-03-2020 13.15 Dubbel Zes/Futura B2 - Pernix B2 Gaslaan Joshi
Zaterdag 07-03-2020 14.15 Dubbel Zes/Futura B1 - Fiks B1 Gaslaan Maarten
Zondag 08-03-2020 12.10 Dubbel Zes/Futura 5 - DeetosSnel 12 Houtrust DZ/F4
Zondag 08-03-2020 13.20 Dubbel Zes/Futura 4 - ALO 7 Houtrust Thijs
Zondag 08-03-2020 14.30 Dubbel Zes/Futura 6 - ALO 5 Houtrust Futura
 
Zaterdag 14-03-2020 10.05 Dubbel Zes E1 - ODNO E6 Gaslaan Sebastian
Zaterdag 14-03-2020 11.00 Dubbel Zes D1 - Dijkvogels D3 Gaslaan Wendy
 
Zaterdag 21-03-2020 10.10 Dubbel Zes F1 - ALO F2 Gaslaan Wieneke
Zaterdag 21-03-2020 10.10 Dubbel Zes E1 - Achilles E3 Gaslaan Laura
Zaterdag 21-03-2020 10.10 Dubbel Zes E2 - Fortuna E5 Gaslaan Abigail
Zaterdag 21-03-2020 11.15 Dubbel Zes D2 - Excelsior D4 Gaslaan Luc
Zaterdag 21-03-2020 12.15 Dubbel Zes C1 - Nikantes C1 Gaslaan Maarten
Zaterdag 21-03-2020 13.15 Dubbel Zes/Futura B2 - KIOS B2 Gaslaan Michael
Zaterdag 21-03-2020 14.15 Dubbel Zes/Futura B1 - Fluks B1 Gaslaan nog niet bekend
Zondag 22-03-2020 12.10 Dubbel Zes/Futura 4 - Phoenix 5 Houtrust Boris
Zondag 22-03-2020 13.20 Dubbel Zes/Futura 5 - Fortuna 8 Houtrust DZ/F4
Zondag 22-03-2020 14.30 Dubbel Zes/Futura 6 - Fortuna 7 Houtrust Futura
 
Zaterdag 28-03-2020 10.00 Dubbel Zes D1 - Fortuna D5 Gaslaan Ly