Activiteitencommissie

De activiteitencommissie organiseert diverse activiteiten voor de jeugd en/of de hele vereniging. Denk hierbij aan slaapweekenden, het schutterstoernooi, de playbackshow en de jaarlijkse familiedag.
Deze commissie valt onder de verantwoordelijkheid van het bestuurslid Jeugdzaken.



De Activiteitencommissie bestaat uit:

Naam Functie E-mail
Claire Lantinga Voorzitter claire.lantinga@dubbelzes.net
Anne-Mieke Rinck anne-mieke.rinck@dubbelzes.net
Luc de Leijster luc.deleijster@dubbelzes.net
Nina Burkhardt nina.burkhardt@dubbelzes.net
Michael Honshorst michael.honshorst@dubbelzes.net
Esmeralde Moesman esmeralde.moesman@dubbelzes.net
Nina Peters nina.peters@dubbelzes.net
Kyra Lintjes kyra.lintjes@dubbelzes.net


Wil je de gehele commissie in één keer mailen, mail dan naar AC@dubbelzes.net.