Teamouders

Bij Dubbel Zes is voor ieder jeugdteam een teamouder actief. De teamouder is een belangrijke schakel tussen de kinderen in het team, de ouders, de trainers, de JTC en de vereniging. De teamouder regelt en organiseert diverse zaken die minder korfbalgerelateerd zijn, zoals: 

  • Vervoer naar uitwedstrijden (indien afwijkend van aanwijzing)
  • Bardienst tijdens thuiswedstrijden
  • Festiviteiten rondom evt kampioenschap
  • Stimuleren activiteiten
  • Teamuitje
  • Wedstrijdverslagen

De teamouder is het aanspreekpunt binnen de oudergroep en trekt, mocht er onverhoopt iets niet goed gaan, bij de juiste persoon binnen de vereniging aan de bel.

De teamouders van dit seizoen zijn: 

Team Teamouder Ouder van Telefoonnummer E-mailadres
A1 Linda van Goor Laura Gillissen 06-19 58 25 22 teamouder.a1@dubbelzes.net
B1 Niels Alkema Jimi Alkema 06-14 18 93 87 teamouder.b1@dubbelzes.net
C1 Natassia Jacobs Manne van Bremen 06-27 22 77 87 teamouder.c1@dubbelzes.net
D1 Amande de Groot Leonore de Groot 06-37 27 92 81 teamouder.d1@dubbelzes.net
D2 Rob de Vries Julia de Vries 06-53 85 56 68 teamouder.d2@dubbelzes.net
E1 Sylvia Marinus Anouk Marinus 06-28 28 05 46 teamouder.e1@dubbelzes.net
E2 Karen Frensch-Honshorst Tamara Frensch 06-55 54 44 52 teamouder.e2@dubbelzes.net
E3 Chantal Hoogduijn Maik van der Weel 06-52 23 36 97 teamouder.e3@dubbelzes.net
F1 Niels Vrolijk Luc Vrolijk 06-17 11 66 13 teamouder.f1@dubbelzes.net